Oferta

Oferta noir Studio

Noir Studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ to studio produkcji filmowej i fotograficznej, a zarazem wyjątkowa przestrzeń dla Twojego eventu, szkolenia, czy konferencji. Jesteśmy największym i niezależnym studiem w naszym regionie. Studio o łącznej powierzchni 500 m2 pozwala na budowę imponujących scenografii, czy wykorzystania gotowej do użycia cykloramy o wymiarach 10 x 5,5 x 5 [m]. Nad główną częścią hali podwieszona jest konstrukcja o dużym udźwigu do zastosowań scenograficznych lub podwieszenia specjalistycznego światła, a wysokość całkowita hali sięga 8 merów!

Noir Studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ to także nowoczesne i industrialne wnętrze z wykończeniem ponad 100 letnią cegłą idealne miejsce do konferencji, eventu, szkolenia, warsztatów, czy pokazów. Pomożemy przygotować Ci każdą scenografię, a w razie potrzeby zrobimy film, sesję fotograficzną lub streaming.

WYPOSAŻENIE STUDIO FILMOWEGO​

Odtwórz wideo

STUDIO DLA FOTOGRAFII

Odtwórz wideo
Nowe media nie od dziś są podstawą skutecznych kampanii reklamowych. Dobra fotografia wymaga profesjonalnego przygotowania sprzętu i warunków do pracy. Noir studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ to doskonale wyposażone studio fotograficzne. Noir studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ posiada swoich doświadczonych fotografów, którzy sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Posiadasz własnego fotografa lub nim jesteś ?

Noir studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ to także w pełni wyposażona przestrzeń do wynajęcia. Gwarantujemy, że ogranicza Cię tylko wyobraźnia !!! Na naszej powierzchni budowaliśmy już wybiegi dla modelek, wstawialiśmy samochody czy murowaliśmy ścianę z cegieł na wymogi scenografii. Na studio dostaniesz się dużą bramą garażową. W pakiecie wynajmu studia zawarty jest sprzęt, a także pomoc w jego obsłudze.
Studio wyposażone jest w światło błyskowe marki ELINCHROM oraz:

Ponadto światło stałe 22 sztuki LED PAR 64 250W 2000-9000K podwieszone na ruchomej rampie, lampy LED 1000w z soczewką LED, a także mnóstwo światła efektowego. 

Zapraszamy do współpracy z zakresu:

JUŻ DZISIAJ ZREALIZUJ SWOJĄ PRODUKCJE
NA TERENIE NOIR STUDIO ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ

STUDIO DLA FILMU

Podobnie jak przy fotografii, film odgrywa ogromną rolę przy skutecznym marketingu. Decydując się na produkcję filmową warto zaufać doświadczeniu i profesjonalizmowi ekipy. Noir studio ᴹᴵᴷᴬᴮ
ᴳᴿᴼᵁᴾ jest dynamicznie rozwijającym się domem produkcyjnym. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową – okresem przygotowawczym, zdjęciowym i postprodukcją. Produkujemy reklamy, filmy reklamowe, produktowe, promocyjne, relacje wideo i teledyski
muzyczne ! Prowadzimy także profesjonalną usługę streamingu

Będąc na rynku od wielu lat stworzyliśmy miejsce do realizacji naszych filmów – Noir Studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ. U nasz poczujesz, że wszystko co potrzebne do produkcji filmowej będzie na miejscu !

Wynajmij naszą powierzchnię studia lub zleć nam wykonanie filmu.

Studio posiada dużą 10 metrową cykloramę, która jest doskonale oświetlona poprzez 22 sztuki LED PAR 64 250W 2000-9000K podwieszone na ruchomej rampie. Do dodatkowego oświetlenia posiadamy panele LED oraz lampy z soczewką Fresnela.

Do użycia przy realizacji Twojego filmu czeka cała masa sprzętu krany kamerowe, stablilizatory, slidery, kamery, optyka, statywy, podglądy i inne. Przy tworzeniu wymarzonej scenografii ważną role odgrywa światło, u nas do do wykorzystania jest 20 ruchomych głowic, 40 belek Led, 25 Led Parów, maszyny do efektów specjalnych: mgły, dymu, baniek mydlanych, płomieni ognia itp.

Zapraszamy do współpracy z zakresu:

Gwarantujemy że przy produkcji
ogranicza Cię tylko wyobraźnia

STUDIO NA EVENT,
KONFERENCJE, SZKOLENIE

W przerwach od produkcji filmowych czy fotograficznych Noir Studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ to idealne i kreatywne miejsce do przygotowania konferencji, eventu, szkolenia, pokazu mody, koncertu, debaty i innych imprez.

Organizacja wydarzenia u nas to nie tylko sposób na wyróżnienie się, ale także gwarancja eventu zapadającego w pamięć. Pomożemy Ci wszystko zaplanować i przygotujemy powierzchnię pod każdy pomysł lub
specyfikę.

Duża powierzchnia pozwoli zrealizować szkolenie czy event nawet na 100 osób w ustawieniu teatralnym lub imprezie typu stan. Podaj nam swój pomysł, a to my przygotujemy stronę wizualną studia, przygotujemy stoły, krzesła, catering czy rozstawimy wybieg dla modelek. Zorganizujemy oprawę świetlną, muzyczną i streaming.

Napisz do nas, a przygotujemy szczegółową ofertę
i zmodyfikujemy studio do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami

Adres:

Juliusza Słowackiego 273b,
26-600 Radom

Godziny Otwarcia:

Pon-Pt: 09:00–18:00