Studio

Studio noir Studio

Cieszymy się, że do nas trafiłeś, tutaj poznasz nasze studio !

Noir Studio to nowoczesny i profesjonalnie wyposażony obiekt do realizacji filmowych, fotograficznych, a także organizacji eventów, szkoleń, webinarów i innych wydarzeń.
Głównym atutem naszego studia jest trójścienna cyklorama o wymiarach 10 x 5,5 x 5 [m] z możliwością wydłużenia podłogi do nawet 8 [m] głębokości i nawet 20 metrowym odejściem i antresolą. Cechą, którą doceni każdy operator i fotograf jest 8 metrowa wysokość hali.

Nad cykloramą wisi ruchoma konstrukcja w systemie TRI o dużym udźwigu do zastosowań scenograficznych lub podwieszenia specjalistycznego światła. Całe studio wykończone jest w nowoczesnym ale i industrialnym stylu z dodatkiem prawdziwej, ponad 100 letniej czerwonej cegły. Dla wygody naszych klientów dostępne są wygodne i praktyczne pomieszczenia techniczne.

Studio bezpośrednio połączone jest ze strefą użytkową, znajdziemy tam 2 łazienki, w tym jedna z prysznicem i miejscem do makijażu, kolejnym miejscem jest w pełni wyposażona kuchnia oraz miejsce do odpoczynku wyposażone w 65” telewizor 4k, dobrej jakości nagłośnienie oraz kanapy.

Na piętrze możliwe do wynajęcia dwie w pełni wyposażone montażownie do obróbki filmów i fotografii, dostępna jest także przeszklona reżyserka lub pomieszczenie techniczne z widokiem na cykloramę.

Odtwórz wideo

NASZE STUDIO W NAJWAŻNIEJSZYCH PUNKTACH

Obsługa studia jest w stanie przygotować każdą aranżacje na potrzeby wydarzenia czy produkcji.

Skontaktuj się z nami

Adres:

Juliusza Słowackiego 273b,
26-600 Radom

Godziny Otwarcia:

Pon-Pt: 09:00–18:00